Swift

Knife to meet you

 Zdjęcia były robione spontanicznie. Na sobie mam białą bluzkę z Topman. Koszulę z H&M oraz brązową skórę z second hand. Drewniany krzyż otrzymałem od kolegi który w wakacje był w Indiach.Choć nie przepadam za ubraniami i obuwiem z Reserved buty które prezentuje bardzo mi się spodobały. Świetnie pasują do brązowej skórzanej kurtki.


 Na Mustache Yard Sale który odbył się w Soho Factory w Warszawie 13 maja kupiłem czapkę firmy TRANSMISSION.Jest to Polska firma powstała w 2008 roku. Posiada rzeczy o bardzo przystępnych cenach. Każda ich nowa kolekcja zaskakuje. Bardzo polecam tą firmę!! The photo was taken spontaneously . Im wearing a white t-shirt from Topman. Shirt from H&M and brown leather jacket from secondhand. The wooden cross I get from my friend who was in India on holiday. Although Im not a fan of clothes and shoes from Reserved ,but that pair of shoes which I present I really like.Perfectly fits to brown leather jacket.

On Mustache Yard Sale which was in Soho Factory in Warsaw (13 may) I bought a hat from TRANSMISSION. It’s a polish company which was established in 2008. They have a nice prices. All of their collections make me surprises. I really recommend that company!! 
You Might Also Like

10 COMMENTS

Flickr Images