Swift

Only You

 Pomału odczuwam wiosnę. Robi się cieplej w sercu, a na co dzień jest nieco jaśniej.
 Według mnie print moro nigdy się nie zestarzeje. Koszulka Nirvany którą mam na sobie jest właśnie w tym stylu. Jest ona dla mnie bardzo wyjątkowa ze względu na to , że otrzymałem ją w prezencie od mojego przyjaciela, który mieszka w Berlinie.
 Pasuje ona idealnie do mojej skórzanej ramoneski z Zary, nie zapominając o moich butach moro, które miałem w starszym poście. Każda stylizacja posiada wyróżniający się element garderoby. W tej jest nim neonowa czapka od UrbanFlavours
I can feel spring comming soon, it's getting warmer in my heart and every day is a bit brighter.

For me camouflage never gets old I just love it.
The Nirvana camouflage shirt I'm wearing in this style is something very special to me because I got it as a gift from a very good friend who lives in Berlin. 
It fits perfectly to my ZARA leather jacket and not to forget my camouflage shoes which i had in an older post to round up everything.
Last but not least to give this rock style the last finish I wear my neon green UrbanFlavours cap wich protects my ears from the cold weather.You Might Also Like

9 COMMENTS

 1. się podobaa mi :D


  http://limitofcontrol.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. so so so so cool !!

  www.philippe-girard.ch

  OdpowiedzUsuń
 3. oprócz tego, że genialnie ubrany, to jeszcze taki przystojny. i jak takie połączenie miało by się nie podobać?
  pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zdecydowanie czapka jest super elementem, który się wyróżnia i jednoczenie świetnie pasuje :) fajny pomysł gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images