Swift

Gray Reality

Zmęczenie i stres są spowodowane ciągłą nauką oraz smutnymi wydarzeniami w rodzinie. Na pulpicie mam wiele zdjęć, które czekają tylko by je wstawić. Mam nadzieje, że wkrótce będę mógł się nimi z Wami podzielić.
Zdjęcia do dzisiejszego postu były robione około 2 tygodni temu. Starałem się by cała stylizacja była skomponowana w szarej tonacji. Na sobie mam szare spodnie, na które założyłem siatkowane spodenki od wchodzącej na rynek firmy- Goldgang. Na sobie mam również szara bluzę basic z H&M. 
Akcesoriami w całym outficie są okulary od Wholesale Celebshades z przezroczystymi oprawkami oraz 5 panel od Admirable. Uwielbiam jego ze względu na wykonanie oraz motyw w ryby.

 Tiredness and stress are signs of to much studying and recent sad events in the family. I have a lot of photos an my screen who are just waiting to be posted. I hope I can share them with you soon. Today's photos where taken about two weeks ago. I tried to hold the whole composition in grey. I wear grey pants and grey shorts that I got from a new rising brand called Goldgang. To that I wear a basic grey shirt from H&M. Accessories in this composition are the glasses I got form Wholesalec Celebshades with a see trough frame to that a 5 panel from Admirable.


You Might Also Like

5 COMMENTS

 1. GREAT LOOK! LOVE UR STYLE!

  xx M.
  http://monstageblog.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 2. I don't know why but every post is even better then one before.
  Love your blog so so so much.

  http://uniqueyeah.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. great pics!

  http://rascal-room.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Great style!! so avant garde and fashionforward. love it!!
  amazing blog btw :-) I'm now following you!!


  Greets, Jon ;-)
  http://www.jonthegold.com/

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images