Swift

IN TWO Gelardo Fashion x Ekskluzywny Menel - H&M

Kwiecień plecień bo przeplata ...
Faktycznie coś jest w tym powiedzeniu. W dzień sesji, którą dziś prezentuję, pogoda chciała nas zniechęcić deszczem i wiatrem, wystarczy spojrzeć na moje wystylizowane włosy :).Oczywiście z tak dobra ekipą daliśmy radę! Za obiektywem niezawodny Artur Kowalczyk, video Klaudia Karczmarek, Kamil - znany i kochany przez wielu Ekskluzywny Menel i ja, Romek.
Kamil prowadzi swojego bloga od 2013 roku i w tak krótkim czasie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych blogerów w kraju. Chociaż nasze style są zupełnym przeciwieństwem, na swojej półce posiadam jego autorską książkę, którą niejednokrotnie się wsparłem. 
Nasz wspólny post z mojego autorskiego cyklu IN TWO udowadnia, iż przeciwieństwa się przyciągają. Niech #MenelstwoSięSzerzy 

 Romek: sportowy a zarazem klasyczny w swej prostocie, granatowy komplet, składający się ze spodni oraz zapinanej na suwak płóciennej kurtki z kołnierzykiem - kolekcja David Beckham Modern Essentials. Do kompletu dobrany został T-Shirt z kolekcji -Studio H&M oraz białe klasyczne trampki.
 Kamil: Pod koszulę z grubego spranego denimu z długim rękawem, Kamil założył klasyczny T-shirt z niewykończonym brzegiem dekoltu. Do tego białe jeansy z pięcioma kieszeniami ze spranego, farbowanego denimu. Na nogach beżowe buty z kolekcji Balmain x H&M.

 
You Might Also Like

4 COMMENTS

 1. Hi there my dear! I just want to ask if we can follow each other on GFC?

  Please leave a comment on our blog!

  http://kstylick.blogspot.com

  You can also follow us on Facebook and Instagram.

  https://www.facebook.com/Kstylick
  https://instagram.com/kstylick/

  we will follow you back! XOXO

  Korean Fashion

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zdjęcia i super stylizacje ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne zdjęcia i super stylizacje ! :)

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images