Swift

Come Alive


Komponując swój strój próbowałem nacieszyć się ostatnimi promieniami słońca. Nie wiem jak Was, ale mnie przygnębiają coraz to krótsze i chłodniejsze dni. Dla ożywienia tych z Was, którzy wchodzą na mojego bloga mam dawkę czarno-białych witamin w postaci nowego postu. Chodź w internecie roi się od zdjęć mężczyzn w nietypowym, sportowym zestawieniu (leginsy + krótkie spodenki) okazało się, że włożenie na siebie takiego stroju było dla mnie nie lada wyzwaniem. Polska nie jest na tyle tolerancyjnym krajem, by taka kompozycja nie wzbudzała dezaprobaty. Tą stylizację polecam więc tylko tym z Was, którzy znają swoją wartość i nie będą się przejmowali krytyką innych.

Na sobie mam spodenki od Choies. Wykonane są z siatki z miękką, śliską podszewką. Nadruk na spodenkach rzuca się w oczy i wygląda ciekawie. 
Everything but not happiness od której mam bluzkę jest nową ,dobrze zapowiadającą się marką  streetwearową. Firma ta oferuje niepospolite wzory. Tak interesujących nadruków dawno nie spotkałem na ubraniach.
Niektórym wydawałoby się, że kurtka od Hugo Boss będzie się źle komponowała. Dla mnie jest strzałem w dziesiątkę. Dodatkiem do stylizacji są bransoletki od Malvaretki.

                      fot. Grzegorz Broniatowski

Composing this style I tried to enjoy the last sunshine. I don't know about you guys but lately every day is colder here. This style is rather extraordinary (for polish circumstances) so this style is for all of you who are not afraid what others might think of you. 

I wear shorts from Choies. With an eye catching texture. The shirt that I got from Everythingbut not happiness is a new very promising rising brand. I haven't seen that interesting and eye catching styles lately. A lot of you might think that the Hugo Boss shirt does not really fit to this composition but I think it's a real eye catcher. In addition to the styling I'm wearing the bracelets from Malvaretki.

                    fot. Grzegorz Broniatowski


You Might Also Like

8 COMMENTS

 1. Your style is great! as usuasl!! your outfit is styish, nice fashion

  http://www.jonthegold.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny styl !
  http://next-smile01.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Love the look!

  http://www.juicyguile.com

  xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Awesome look
  love those pics so much
  great job

  http://heyhadrien.blogspot.com/2013/12/reason-why.html

  OdpowiedzUsuń
 5. wow mega się jaram tą stykówką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Great look i really love the short !
  http://khalilelalaoui.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images