Swift

Dust Clears

Poniżej być może dla niektórych z Was nie będzie to nic zaskakującego. Moim celem było zaprezentowanie czegoś prostego, zwykłego. W stylizacji starałem się wykorzystać przede wszystkim trzy kolory- czerwień, granat i czerń.
Na sobie mam bluzę od Choies ,będącą jednym z kluczowych elementów stylizacji. Na nią założyłem puchową granatową kurtkę z białymi suwakami. Do kurtki kolorystycznie dobrałem torbę od Kukiczo. Na głowie noszę cudownego snapbacka z firmy Shade, którego możecie kupić w sklepie internetowym Sky is the Limit. Jest w nim szeroki asortyment ubrań i dodatków streetwearowych wielu polskich marek. Polecam!

fot.Grzegorz Broniatowski
The composition I'm going to show you today might not be sth unexpected. I tried to hold things simple my main goal was to keep the style in 3 basic colors red,blue and black. I wear a shirt from Choies. To that a blue jacket with white zippers. Matching the jacket a bag pack that I got from Kukiczo. On my head I wear a beautiful SnapBack from Shade, that you can get on Sky is the Limits online shop. They have a lot of urban and street style stuff from a lot of polish brands I highly recommend!

fot.Grzegorz Broniatowski


You Might Also Like

4 COMMENTS

 1. świetne zdjęcia :D
  Lubię tę bluzę

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice look, love the bag!
  xx
  fashionsailorblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. DOPE OUTFIT!! looking very sporty but still fashion
  i like it

  Greets Jon,
  http://www.jonthegold.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię twoje proste, a jednak ciekawe zestawy ;)

  OdpowiedzUsuń

Flickr Images