Swift

Camouflage Moro

The Camouflage Moro! Wzór znany od pokoleń, początkowo służył wojskowym i m.in. myśliwym do sprawnego ukrywania się w pustynnym czy leśnym otoczeniu.
Od kilku sezonów moro stało się znów modne, jednak w modzie miejskiej nie służy ono wtopieniu się w tło a wręcz przeciwnie. Poprzez zastosowanie różnorodnej kolorystyki, ma przyciągać wzrok, wzbudzać ciekawość obserwatorów.
W dzisiejszym poście prezentuję kurtkę moro polskiej marki #momidesign w odcieniach szarości. Kurtka wiatrówka z elanobawełny. Rozmiar zostaje zrealizowany indywidualnie pod klienta. Bardzo interesujące w niej są pasy z tyłu.
Głównym elementem, na którym oparłem całą stylizację jest właśnie kurtka. Dobrałem do niej bluzę z kapturem marki Diverse, szare buty adidas Originals, model Racer Lite oraz jedne z moich ulubionych spodni, marki MALE-ME wykonane z matowej eco skóry. By całość nie wydała sie monotonna, do stylizacji dobrałem czapkę w bardzo pożądanym w tym sezonie stylu - z mocno wygiętym daszkiem. To różowe cudo pochodzi od krakowskiej streetwearowej marki Admirable.

fot. http://grzebro.com/You Might Also Like

1 COMMENTS

  1. That pink snapback is perfect addition to black and dark grey colors of whole outfit =)

    Have a great weekend,
    Michael
    MesHommes.com

    OdpowiedzUsuń

Flickr Images